Löysin marsun vatsasta aivan pienen mustan "luomen" ja marsu on siis väriltään brindle niin,että marsun iho on harmaata ja tämä "luomi" oli vähän Tummempi kuin normaali marsun iho tosiaan eli musta....Eli voiko marsuilla olla luomia??:)Tai jos ei niin mikä tämä voisi olla?
Voiko marsuilla olla luomia??
Yuhnguvkyihvvkuib
2
213
Vastaukset
- Marsumamma84
Veikkaisin itse ensimmäiseksi tukkeutunutta rauhasta tai mätäpaisetta, mutta sijaitseeko kyseinen "luomi" siis aivan keskellä vatsaa, hieman nisien yläpuolella? Siinä tapauksessa se voi helposti olla napa.
- Sjdjksbzbdksn
Aaaaaaaa se on varmaan napa :) kiitos avusta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285