Galleriasta?
Voisko Markolt julkisesti kysyä?
8
938
Vastaukset
- tolsti_mapko
kuhan et kosi....
- pekka antti
silmusen tuolta sihteeriopistolta on kontulan miehiä.sil on hyvät jutut kirjottaa asiat niinkö ne on.
- Ernst Hemingway ja koira
Sillä on ollut aikaa luututa varsinainen kotimme jo monta päivää. Mitään ei ole tapahtunut. Sama skeida pyörii edelleen nurkissa.
- ruoho
sieltä jotain viestejä jo lähteny? ainakin pojat puhu. ja ei kai tarkoitus kuitenkaan ole, että putsataan kaikki sellaset viestit pois, jotka ei ole samaa mieltä. kyllähän mielipiteensä saa ilmaista.
- Koira jälellä Hemingway delas
ruoho kirjoitti:
sieltä jotain viestejä jo lähteny? ainakin pojat puhu. ja ei kai tarkoitus kuitenkaan ole, että putsataan kaikki sellaset viestit pois, jotka ei ole samaa mieltä. kyllähän mielipiteensä saa ilmaista.
Ei Karjala-keskustelu kuulu ao. palstalle. Sille on omansa. Hyvä tämä radiosilence, koska nyt näkee mitä palstalla tapahtuu. Eli aika vähän.
- ruoho
Koira jälellä Hemingway delas kirjoitti:
Ei Karjala-keskustelu kuulu ao. palstalle. Sille on omansa. Hyvä tämä radiosilence, koska nyt näkee mitä palstalla tapahtuu. Eli aika vähän.
... on Venäjä ja selitteenä "keskustele Venäjän matkailusta", ni kyllähän siellä on moni muukin juttu menny kovin ohi aiheesta... tunnustan ainakin itse keskustelleeni joskus muustakin, kun Venäjän matkailusta..
karjala-keskusteluun ottaa kantaa ne, jotka haluaa. tokihan niille on omakin palsta, mutta jos kaverit haluaa yrittää provosoida, ni mun puolesta ok. en mä niitä viestejä edes lue. - pikkupilu
ruoho kirjoitti:
... on Venäjä ja selitteenä "keskustele Venäjän matkailusta", ni kyllähän siellä on moni muukin juttu menny kovin ohi aiheesta... tunnustan ainakin itse keskustelleeni joskus muustakin, kun Venäjän matkailusta..
karjala-keskusteluun ottaa kantaa ne, jotka haluaa. tokihan niille on omakin palsta, mutta jos kaverit haluaa yrittää provosoida, ni mun puolesta ok. en mä niitä viestejä edes lue.perustais oman palstan ALANMESTALLE
- haliba
albaniasta. nyt tais lomamatkat pidennä. ei taida russia visa riittää, kannattaiskohan tilata uusi "pikaisesti". Lämmin talviloma mesta tämä moldovia,löydyskö alanmestan osoitetta tänne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214486Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant408326Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486082SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1705685Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.694327Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm584080Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263975"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan692713