Mun iskä kurittaa mua koko ajan millon mistäkin pikku asiasta. Joudun laskee housut alas ja menee sen polvien päälle ja se läpsäsee mua pepulle. Se tietää että selkäsauna on laitonta siks se vaan läpsäisee hiukan. Ei se muuten mut on nii vitun nöyryyttävää se tilanne. Toistuu vielä usein. Kukaa ei usko mua. Koska tää loppuu? Täytän kohta 14.
Iskä rankaisee mua jatkuvasti
23
580
Vastaukset
- piiskauskiellettävä
Sano sille että oot jo iso poika ja se tuntuu homolta tai uhkaat kertoo sossuille. Mun mielestä yli 10 vuotiaita poikia ei sais piiskata koska se voi tuntuu sillo jo seksuaaliselta häirinnältä pojasta.
- Xxx_tommi
Onko se sustakin siis homoa?
- piiskauskiellettävä
No onhan se jos mies läpsii toista miestä ja etenki paljaalle perseelle. Puhu sille että keksii muita menetelmii tai pidät ees kalsarit jalas mut ton on loputtava oot jo iso äijä. Muutenki ongelmat pitäis hoitaa puhumalla ei väkivalloin. Jos ei auta nii meet terkkarille puhumaan.
- perperpervoo
50vuotiaan alottajan perverssi seksifantasia.
- Xxx_tommi
Emmä saa pitää alkkareita. Ja koska on jo karvoja niin tää on niin hävettävää. En uskalla mennä puhuun tästä. Onkohan muilla tällasta? Kukaan ri kerro ku häpeää.
- 567675765
Tuo on tyypillistä vanhoillislestadiolaisissa perheissä. Lapsia raiskataan niin ahkerasti kuin jaksetaan ja VAIN toinen vanhoillilestadiolainen voi antaa synnit anteeksi. Sen jälkeen perheessä ei puhuta moisista koska naapuri setä on karkoittanut isin synnit, joten ongelmia joista puhua, ei ole.
- Anonyymi
Oikeassa olet tuossa kasvatus asiassa. Rakkautta se on kun tuntuvat rangaistukset. Kaikki lestadiolaiset rakastavat lapsiaan . Koivunoksalla olen usein saanut . Oon 12 v tyttö ja itku tulee siinä vaiheessa kun risu paukahtaa pepulle . Piiskaa sain viimeksi syyskuussa . Että kyllä se auttaa . Eniten hävetti kun kaveri oli meillä ja kuuli kun iskä sanoi että ruuan jälkeen tulee isänkädestä . Koulussa kaverit supisivat jotain minusta luokassa seuraavana aamuna . Yksi luokan tytöistä sanoi mulle nauraen : huomenta punapeppu apina . Tajusin heti että tyttö joka oli meillä ollut kertoi kaikille asian . En saa olla tämän tytön kanssa koulun jälkeen . En kyllä haluaisikaan .
Silti piiskan saanti on nopea rangaistus ja opettaa . Uskovaiset ystävät tukivat mua koulussa kun sain pilkkaa asiasta ….
- Xxx_tommi
Ei me olla uskovaisia. Onx täällä ketää jolla on sama kohtalo?
- sissee
siis täh!kieltäydyt moisesta tollane rangaistus on laiton,älä alistu enää.
- Xxx_tommi
En uskalla pistää vastaan. Onko sulla ollu joskus tollasta?
- meeeehelevettii
Mitäs masokisti-pedofiili-homo oikee valittaa?
- Xxx_tommi
Ja en siis homo ole!
- Onko_tästä_jotain_apua
Näyttää että et löydä sellaista joka on kokenut samaa, tietenkin hyvä ettei sellaisia muita olisikaan, mutta selvästi tarvitsisit vertaistukea. Tuossa jo ohjailtiin terkkarille, se on hyvä neuvo. Kerro kuitenkin ensin isälle, että aiot mennä, jos uskot ettei siitä seuraa isompaa pahoinpitelyä. Isäsi on selvästi omituinen. Etkö voisi äidille kertoa?
- Xxx_tommi
En uskalla sanoa isälle enkä kertoa terkiarille . Kyl äiti tietää se on nähny monta kertaa. Mä en voi oikee uskoa että olisin ainut! Oonko oikeesti?
- piiskanonloputtava
Varmasti monet muut pojat saa vielä piiskaa persuuksille, kato vaikka perhe palstalta kurinpito osio. http://keskustelu.suomi24.fi/perhe/kasvatus/kurinpito Jotain tolle pitää tehä koska et haluu enää kokee tollasta paskaa. Rohkeutta vaa, puhut ensin mutsis kanssa, jos ei auta viet asiaa eteenpäin. Joku muu rankaisukeino pitää olla koska oot jo murkkuikänen ja se tuntuu homolta ja nöyryyttävältä. Tai ees et saisit pitää alkkarit välis.
- Yks_kiltti_poika
Te ootte outoja. Mä saan ihan remmiä pakaroille faijalta ja olen 15v. Mäkin oon perse paljaana. Miks te teette tollasta numeroo asiasta? Mua ei haittaa ei se nyt paljoo satu. Netissäkin on samanlaisii videoita.
- trollipoika1000000000
Trolli
- Xxx_tommi
Joudutko säkin kiltti poika olee pippeli paljaana eiks sua hävetä?
- 54321q
Mie ihmettelen et tuo kiltti poika ei piä sitä minnään. Kamalaa semmonen on.
- Apuaannan
Tässä pieni juttu aiheesta https://m.youtube.com/watch?v=PWEiNx0-3hE
- fjfkfodod
Mä en kyllä menis siihe että se läpsäsee perseelle. Vittu huutaisin sille nii että ei enää homostelis
- Muahävettääajatuski
Hyi noloo!
- MelkoVarmasti
Kyllä se sitten loppuu, kun olet armeijan käynyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin
Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset8710566Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen
"Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu1418824Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021
vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti906087Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita
näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään624317Enää viisi yötä Sannan kirjaan
Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut604253Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita
sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi814093Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään
mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät503729Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä
Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi693220Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin
ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali73127IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!
"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k702985