Jari Sillanpää Joensuussa.

H.Omo

Mitä tapahtui kun Jari Sillanpää tuli Joensuuhun? V:Joe meinasi tukehtua.

5

387

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onkopeiliä

      Taitaja Sillanpää on nykyisin elävistä artisteista yksi ammattitaidoissa kovimmista hemmoista, yksityiselämä ei tähän maailmallakaan kuulu, Elton John, George Michael....
      H.Omo voi kuunnella rauhassa tankolaulajia ja ihmetellä ajan kulkua, muista muuten kaivaa villaista esiin, alkaa tulla kylmää munille.

      • ihqunaapurinpoika

        Olipa Sillanpäästä mitä mieltä tahansa, niin onhan se huvittavaa miten mies oli vuosikaudet puoliksi kaapissa. Keski-ikäisten naisfanien maailmaa ei sovi järkyttää, tajuavatkohan vieläkään asiaa?


      • Katri269

        Huijattu olo vaan tuli!


      • Hspuolesta
        ihqunaapurinpoika kirjoitti:

        Olipa Sillanpäästä mitä mieltä tahansa, niin onhan se huvittavaa miten mies oli vuosikaudet puoliksi kaapissa. Keski-ikäisten naisfanien maailmaa ei sovi järkyttää, tajuavatkohan vieläkään asiaa?

        Itseasiassa Sillanpää tarjoutui tulemaan ulos kaapista paljon aikaisemmin, mutta Helsingin sanomat ei tarjoukseen tarttunut vaan tahtoi säilyttää "salaisuuden".


    • en.tykkää

      Minä en sillanpäitä kuuntele, johtuen siitä, mitä hän on. Samoin en osta mitään homohärpäkkeitä joiden takana on seksuaalisia suuntauksia. Iljettäviä olentoja. Ihan kun tämä maailma kaipaisi jotenkin seksuaalisiaSUUNTAUKSIA ?? Minä en kaipaa. Kuka niitä pakkosyöttää, niin yäk vaan ja olkoon oloissaan. Se on vähän kun itsensä paljastajat. Sairaita dillejä. Ketkä ovat kiinnostuneet itsensä paljastajista?
      Toisaalta, jos kaunis nainen, niin miehenä..hmmm... mutta ei, koska sitten jos lähestyn naista ja se sanoo EI niin turjaan siinä itseään kiusasi. Itsensä paljastelu olkoon yhä laitonta ja kuka sellaista tekee, niin selänkääntö sellaisille. Homous vielä itsessään on minusta sairaus. Se kyllä poistettiin sairausluokituksista, mutta ei se sairaus mihinkään lähtenyt.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      39
      2341
    2. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      59
      794
    3. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      43
      752
    4. Kuuleppas

      ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää
      Ikävä
      213
      594
    5. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      81
      577
    6. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      7
      549
    7. Pientä pintaremonttia

      Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k
      Hyrynsalmi
      16
      524
    8. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      62
      522
    9. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      42
      520
    10. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      45
      520
    Aihe