harjoitus rintaliivejä?

enpäske

Eli 5 lk tyttö ja en käytä harjoitus rintaliivejä ja en voi käyttää valkoisia ja kapeita paitoja ilman että näkyy läpi. Sellaset rinnat selvästi paidasta erottuvat kuhmut ne on ja toukokuussa pystyi vielä käyttää valkosia ja kapeita paitoja .tartteeko siis harjoitus rintaliivejä?

2

306

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Haru

      Itse ole myös 5 lk ja oli sama ongelma ehkä noin kaksi vuotta,mutta käytin harjoitus rintaliivejä ei ne mulla mitään auttanut silti mulla näky sellaset kuhmut paidassa joten käytin pää osin mustia löysiä paitoja sitten ostin rintsikat siis lasten osastolta.
      Suosittelen ostaa sellaset,koska ite pystyn pitää niitten kaa tiukkoja paitoja.Löytyy tyylii jostain H&M kaupasta lasten osastolta tai Seppälästä kyllä varmaan tiiät.

    • Typyskä

      Entäs sellaiset urheilutopit tai -liivit? Ne on käteviä, vähän niinkuin harjoitusrintaliivit. Mun mielestä urkkatopit ovat mukavammat päällä kuin rintsikat. Esim. H&M ja Lindexillä, Seppälällä on semmoisia. Suosittelen! Valkoisten paitojen alle paras väri olisi nuden eli beigen värinen urkkatoppi, mutta vaikea löytää. Valkoisia, mustia, pinkkejä, jne. löytyy kyllä. Ei sun tartte löysiä paitoja pitää, taatusti löytyy erilaisia alusasuja! Puet mitä haluat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      73
      1207
    2. 71
      1142
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      70
      973
    4. 95
      869
    5. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      254
      785
    6. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      757
    7. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      27
      695
    8. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      54
      666
    9. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      72
      659
    10. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      40
      600
    Aihe