Uusi-tapa.sodankäyntiin

Uusi-tapa.sodankäyntiin

8.9.2015 11:56

Median avulla säälin herättäminen

sitten soluttautuminen sisään

kunnes

Turvapaikanhakijoissa ISIS-terroristeja??

Kelpaamattomia patjoja poltettu-
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisitko valaista lisää

Äänestä

Koko eu alueen päättäjät on sokeita, huh huh,
koko eu,n muslimit ottaa hallintaansa kansaivellus kikailullaan,
- vain perussuomalaisilla on silmät auki
ja terve järki,
he tietää mitä on tulossa,
mutta sitten kun muut suvaitsevaiset huomaa totuuden,
se onki jo myöhästä,

Äänestä

No, ei kai turvapaikan hakijat rotiksi ryhdy, että heittäytyisivät vanhoille runkku ja erite patjoille. Minäkin polttaisin toisten käyttämät patjat. Jopa omanikin. Vaikka siistejä ovat silloin kun ostan uudet. En kehtaisi antaa käyttämääni unialustaa kenellekään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kelpaamattomia.patjoja.p kirjoitti:

Uusi-tapa.sodankäyntiin

8.9.2015 11:56

Median avulla säälin herättäminen

sitten soluttautuminen sisään

kunnes

Turvapaikanhakijoissa ISIS-terroristeja??

Kelpaamattomia patjoja poltettu-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu