Cosplay kutsut

Mietin 13 vuotis synttäreilleni naamiaisia / cosplay kutsuja. Onko mielestänne sopivaa, vai pienempien juttu? Ja mitä ohjelmaa olisi?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Musta olis kiva pitää 12v kans cosplay synttärit mut kukaan mun kaveri ei pukeudu sinne ja ne sano ettei pukeudu ja eikä myöskään pari vuotta sitten ollu kukaan pukeutunut mun naamiais synttäreille että sellasta:(

Äänestä

Ymmärrän. Joitakin ei enää "kiinnosta" sen ikäisenä, mutta pidä vaan (^^♪

Äänestä

Cosplay... ei jumalauta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elsuliini kirjoitti:

Mietin 13 vuotis synttäreilleni naamiaisia / cosplay kutsuja. Onko mielestänne sopivaa, vai pienempien juttu? Ja mitä ohjelmaa olisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu