tietoa

olevan tuolla diesel puolella oli kysymys kesä ja arktisen polttoaineen hyöty erosta oletteko raskaan miehet huomaneet vaikutaako ero teistä isolta jos ois yli 40%
3653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Väittäisin tuon prosentin lipsahtaneen vähintään kolminkertaiseksi.

Äänestä
  • voi ollakin ylimitoitettua mutta kyllä se arktinen on jonkin verran laiskempaa sen huomaa kulutuksestakin myös lauhalla.

    Äänestä

  • voipi kirjoitti:

    voi ollakin ylimitoitettua mutta kyllä se arktinen on jonkin verran laiskempaa sen huomaa kulutuksestakin myös lauhalla.

    Kesä ja talvilaadun ero on 3-5%!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


luulisin kirjoitti:

olevan tuolla diesel puolella oli kysymys kesä ja arktisen polttoaineen hyöty erosta oletteko raskaan miehet huomaneet vaikutaako ero teistä isolta jos ois yli 40%

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu