Petturi persut prk

Ottivat köyhiltä äänet ja sitten pettivät...kaikki samanlaisia paskiaisia. Vituttaa niin vietävästi
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei tässä kukaan ole ketään pettänyt, Kreikkaan pitää tukiaisia laittaa, pakolaisia tulee ovista ja ikkunoista ja köyhät köyhtyy, pääasia että ei äänet mene vasemmistolle.

Äänestä
  • voi sinua duunaripersu raukkaa-kyllä sinulle vielä valkenee mitä se persuaate on

    Äänestä

Persut ovat keskustan ja kokoomuksen kanssa joutuneet sellaiseen jamaan, että joutuvat antamaan periksi, koska eivät yksin mahda mitään. Jos persut olisivat olleet suurin puolue, ja soini olisi pääministeri, niin asiat menisivät toisin?

Äänestä
  • voi että kehtaatkin kirjoittaakin p-askaa silmään kusettajia koko persu porukka

    Äänestä

  • Minpä olenki junkkaaja.

    Äänestä

Niinhän se sikaki sanoi että jos olisin päällikkö niin asiat olisi toisin.Timo Soini on samanlainen että jos ja jos eli joko joko mies.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxxxcc kirjoitti:

Ottivat köyhiltä äänet ja sitten pettivät...kaikki samanlaisia paskiaisia. Vituttaa niin vietävästi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu