Sinulle isä

Luulit olevasi fiksu, mutta olit tyhmempi kuin olen koskaan kuvitellut.
2359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Kiitos tyttäreni! Nuo sanat ovat mannaa korvilleni Sinut synnyttäneen naisen ainaisen mälkätyksen sijaan!!

T:Iskä

Äänestä
  • Ymmärrän nyt hyvin, että et ylennyt urallasi tuota korkeammalle. Tallasit samalla paikalla vuosikymmenet.

    Fiksut etenivät.

    Äänestä

  • Tyttäresi.N kirjoitti:

    Ymmärrän nyt hyvin, että et ylennyt urallasi tuota korkeammalle. Tallasit samalla paikalla vuosikymmenet.

    Fiksut etenivät.

    Eihän kaikkien ihmisten älykkyys riitä korkeampiin opintosuorituksiin ja tehtäviin.

    Monet heistä päätyvät poliisiksi.

    Ymmärrä nyt hyvä tyttö tämä asia.

    Äänestä

Rehvastelet kyllä omassa kotona ja muiden ihmisten kotona.
Luulet olevasi Heinolan kingi.

Voi sinua raukkaa!

Ikävä sanoa omasta isästä noin, mutta totta se on.

Äänestä

Ei kait isukki vain ole joku sinitakki?

Äänestä
  • Onpa tyhmä ketju, demarikääkkä tietysti taas asialla.

    Äänestä

  • Ei kun Kalevi asialla. Annetaan Kalevin kirjoitella, jos ei muutakaan tekemistä näin kauniina päivänä ole.

    Äänestä

  • MonologiKalevi kirjoitti:

    Ei kun Kalevi asialla. Annetaan Kalevin kirjoitella, jos ei muutakaan tekemistä näin kauniina päivänä ole.

    Vanhoillislestadiolaisetkin hereillä. :)

    Äänestä

  • h.u.o.m.e.n.t.a-v.a.a.n kirjoitti:

    Vanhoillislestadiolaisetkin hereillä. :)

    Pääministeritasoa - nääs...

    Äänestä

  • PippuriJenkki kirjoitti:

    Pääministeritasoa - nääs...

    Ai Juuso S.?

    Äänestä

Hävettääkö

Äänestä
  • Hävettää.

    Äänestä

  • KylläHävettää kirjoitti:

    Hävettää.

    Niin tekee.

    Äänestä

No niin .

Äänestä

Lisääntyy vain kalen jutut.

Äänestä

Mietippä tätä.

Äänestä

Hienoa Heinolalaista kirjoitus tasoa nämä keskustelut. Miten siellä Heinolassa noin fiksua porukkaa onkin!

Äänestä
  • Kohta tulee fiksuja lisää. Yhteensä 400.

    Äänestä

Helsinki on myös raiskattu.

Äänestä

Raiskasikko Oulua.

Äänestä

Entäs nyt.

Äänestä

ewlrkdfgjfskxvöokcgöjlj

Äänestä

toivottavasti on kale

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttäresi.N kirjoitti:

Luulit olevasi fiksu, mutta olit tyhmempi kuin olen koskaan kuvitellut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu