kysymykseni oli kaipaako nykyinen kumppanini vielä entistä kaveriaan , vastaus tuli tähti aurinkko ja pelkkä kuningatar viimeisenä, kiitos jos joku tulkitsisi.
jollekin tarot tulkitsijalle
leenmiina
2
143
Vastaukset
- Unijukka15
Jää tässä kysymyksessäsi muutama kohta auki. Eli jostakin tietokoneellasi ym.olet nostanut itse nuo kolme korttia, ok. Mutta minkähänlainen pöytä se oli, "menneisyys, nykyisyys, tulevaisuus" vai joku muu? Myöskään "pelkkä kuningatar" korttia ei ole vaan se on aina jonkin elementin (miekat, sauvat, maljat, lantit) kuningatar. Jos nostit vain Isoille Arkanoilla niin myöskin hallitsijatar - kortti on mahdollinen.
- leenmiina
joo menneisyys nykyisyys ja tuleva, rajatieto ilmainen tarot oli jolta kysyin,oli todelllakin viimeine krtti pelkkä kuningatar.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1058257- 1125774
- 565246
- 2895206
- 783861
- 583041
- 662757
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222558Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292532- 452501