ONGELMA PS2:SSA

PS2 EI LUE DVD- TAI PS2-PELEJÄ MUTTA CD-LEVYT TOIMII. LUKUPÄÄN PUTSAUS EI AUTA. MIKÄ NEUVOKSI?
3734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

paskan myivät, palauta kauppaan.

Äänestä

"Lukupää" on viallinen mene korjaamaan se johobkib pc-ps liikkeeseen, maksaa abaut 20.

Äänestä

Mulla kävi ihan samalla tavalla. Ensin leffoi ei pystynyt enään katsomaan sit ei enää pelit toiminut...!?!
Sit se hajos lopullisesti. Ei kannata ostaa tai korjauttaa ps2:sta,heitä roskiin se ja satsaa tietokoneeseen.Niin itse tein ja nyt on hyvä mieli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järvirapu kirjoitti:

PS2 EI LUE DVD- TAI PS2-PELEJÄ MUTTA CD-LEVYT TOIMII. LUKUPÄÄN PUTSAUS EI AUTA. MIKÄ NEUVOKSI?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu