Heidillä kylässä

Olli_Virkku

- Tuttavien kaksivuotias oli kuullut uuden sanan ja kulki ympäriinsa hokien "huola huola huola".
- Tyhmä juttu, sanoin ja läpsäytin Heidiä kämmenellä perseelle niin että tuntui kerran, ja sitten toisen ja kolmannenkin, ja jokainen läpsäys varmaan tuntui.
- Auts! Lisää!
Vedin Heidin sängylle mahalleen. Nostin kesämekon helman ylös ja aloin läpsia hänen valkeita pakaroitaan aina eri kohtaan, pyrkien koventamaan lyöntejä pikkuhiljaa.
- Auts. Auts. Auts. Ihanaa. Auts. Auts!
Halusin rankaista tätä pikku hutsua, mutta lopetin läpsimisen hetkeksi ja hivelin pyllyä sormillani.
- Odota hetki! hän sanoi, kiirehti kaapin luo ottaen korkean jakkaran, kiiveten sille, ja kohta hän veti ylähyllyltä kenkälaatikon. Kenkälaatikosta löytyi nahkainen spanking-mela.
- Täällä on tämä anustappikin.
Anustappi oli aika pieni, mutta onhan sitä käytettävä, kun se on kerran hankittu.
- Laitetaan se anustappi nyt.
Toisesta kaapista Heidi löysi liukkarituubin ja antoi sen minulle, riisui kesämekkonsa ja asettui nojatuoliin kontilleen. Pursotin anustapille hieman liukkaria, levittelin sitä etusormella pintaan ja loput pistin Heidin persereiälle. Hieman tungin sormea sisäänkin, lisäsin vielä tuubista siihen pikkuisen ja työnsin sormea syvempään. Otin sormen pois ja painoin tapin hitaasti sisään.
Otin melan käteen ja läpsäisin kokeillen lyönnin voimaa ja tuntumaa.
- Auuuhhh! Ihanaa!
Muutaman lyönnin jälkeen Heidi hoksasi, että pitää laittaa popit soimaan isolle, että ei niin naapuriin erotu seksileikin äänet, sitten hän meni takaisin nojatuoliin, perse pystyssä, odottaen lisää herkkua.
Aloin taas lyömään pakaroita melalla, vaihdellen kohtaa ja lyönnin voimaa, mutta pyrkien pikkuhiljaa kovempiin lyönteihin. Hetken aikaa jatkettuani käskin Heidiä hakemaan kaalimadon kylppäristä. Kiltisti sen noudettuaan hän asettui taas paikalleen. Kokeilin sormella pillua ja huomasin sen märäksi, joten aloin työnnellä kaalimatoa sisään ja spanking-mela toisessa kädessä jatkoin perseen läimimistä. Heidin suu kävi lakkaamatta, ihanalta kuulema tuntui kun lyötiin niin että tuntuu.
Lopetin hetkeksi, vedin varoen anustapin pois ja laitoin kaalimadon pään sen sijaan perseeseen. Työnsin sitä syvenpään, ja kohta se upposikin melkein kokonaan Heidin anukseen. Riisuin shortsini, asetin kullini pillunhuulille ja painoin sen sisään kuumaan ja märkään aukkoon. Otin melan taas käteen ja annoin pakaroiden paukkua.
Ajattelin että mukavahan tätä pikku hutsua olisi panna ilman tämmäistä spankingtouhuakin, mutta hän tuntui nauttivan asiasta. Ihme pervo pikku huora. Ansaitseekin saada selkäänsä.
Kaalimato painoi ikävästi alavatsaani, kun painelin kullia syvälle Heidin pilluun, mutta varmaan se mato tuntui Heidin persereiässäkin, joka oli ahtain kokeilemani, niin ahdas, etten ollut vielä kulliani sinne saanutkaan mahdutettua. Kolme sormea rinnakkain olin saanut sisään, ja puristus oli ollut valtava, eikä syvyyssuunnassakaan ollut tilaa kuin yhden tai kahden sormen mennä syvenpään.
Vielä muutaman minuutin läimittyäni pakaroita, jotka jo punoittivat iskujen jäljiltä, aloin tuntea, että on aika keskittyä omaan nautintoon. Laitoin melan pois, ja aloin keskittyä panemaan Heidin pillua. Otin otteen lantiosta ja lisäsin työntöihin kiertoliikettä lantiolla, oikealta sisään ja vasemmalta ulos niin, että terska just pysyi sisässä, sitten taas maha pakaroihin läiskähtäen.
Kun painelin oikein syvään, painui kaalimatokin niin syvälle, että Heidi sanoi sen tekevän kipeää. Varoin sitten painamasta kaalimatoa syvenpään, vaikka ajattelin, että tehkööt vähän kipeää, venyypä paikat niin, että jonain päivänä mahtuu kullikin perseeseen.
Hetken kiivaan nussimisen jälkeen alkoikin väristykset tuntua, ja vielä vähän tahtia kiihdyttäen laukaisin lastini syvälle Heidin pilluun.
- Oliko hyvä?
- Oli, sinä osasit olla silleen kovakourainen.
Vaikka silloin omat tuntemukseni olivat hieman sekavat, hitto että minä rakastin tuota pikku hutsua. Ja parempia seikkailuja Heidin kanssa oli vielä luvassa.

3

2788

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oliko se kaksivuotias Heidi?

    • OlliVirkku
    • Helilkyläs

      Toisest kaapist Heli löys liukkarituubi ja anto sem mul, riisus kesämekkons ja asettus nojatuollii pers pystys. Pursoti perstapil hiukka liukkarii, levitteli sit etusormel pintaa ja loput pisti viäl sorme Helin persreikkä. Hiema änkesin sorme sissäänki, lisäsi viel tuubist sihe pikkise ja työnsi sorme syvemppä. Oti sorme pois ja haistoi sormest paskankatkui.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      116
      3708
    2. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      14
      1681
    3. Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"

      Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos
      Maailman menoa
      14
      1538
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      18
      1396
    5. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      293
      1383
    6. Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä

      Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi
      Maailman menoa
      27
      1262
    7. Tuntuuko sinusta mies

      että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti
      Ikävä
      16
      944
    8. Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra

      Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy
      Sodankylä
      72
      923
    9. Väärä pää tutustumiseen

      Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä
      Ikävä
      118
      883
    10. Mitä tapahtuisi....

      Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties
      Ikävä
      60
      829
    Aihe