Kuka särki mamuketjun?

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13758263/pakolaiskeskustelu-tulossa

Oivoi. Se on rikki nyt.
Etsimäsi sivu on tilapäisesti poissa käytöstä, ja tilanne toivottavasti ratkeaa pikimmiten.
Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä käyttäjätukeen.
2135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sieltähän se palautui, mutta näitä tuli lisää
"Suomi24:n ylläpito on poistanut viestin sääntöjen vastaisena."

Miksiköhän ei poistu nuo EH:n jokapäiväiset solvaukset, joissa herjataan ihmisiä heidän oikeilla nimillä?

Äänestä
  • Niin tulee kuin automaatista niitä juttuja. Kunpa ihmiset eivät avaisi ollenkaan niitä kirjoituksia, niin ne voisi silläkin keinolla loppua! Tiedäpä häntä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SF24-uusitemppu kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/t/13758263/pakolaiskeskustelu-tulossa

Oivoi. Se on rikki nyt.
Etsimäsi sivu on tilapäisesti poissa käytöstä, ja tilanne toivottavasti ratkeaa pikimmiten.
Jos ongelma jatkuu, ota yhteyttä käyttäjätukeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu