Hei! Toi otsikko voi kuullostaa vähä karulta, mut oon 16v bi jätkä ja tykkään iha perus tytöist, mut sit pojat taas on niitä nuorempia tai nuoremman oloisia... Enkä siis mihinkään seksiin, en edes usko että koskaan tulen poikien kaa sellasta harrastamaankaan...
Ellei sitten joku ole niin suuri poikkeus ;)
Nuoria homopoikia?
14
1430
Vastaukset
- 3ref
Ei homoudessa mitään karua ole
- BiPoika999
Tarkotin tota nuori sanaa... Kuulostaa mun mielest vähä...
- EEMELI17
haluaisin tutustua nuoreen homopoikaan
- younghazza
täällä vois ollakkin sulle sopiva..
- EEMELI17
minkä ikäinen olet minä olen aikuinen kiimainen mies joka haluaa nulla ja laukaista sinun kiima kullin ja pitää sinua hyvänä
- nuorilapsi
moi tavataanko
- pedariSinäOlet
Huutista Eskolle
- 14vuotiaspoika
Tiedän tunteen yhdelläpoikkeuksella - en kiinnostu nuoremmista vaan vähän vanhemmista.
Oon 14v poika, ja olen ehkä vähän bi. Tarkoitan että oikeastaan kiinnostun tytöistä ja pojat eivät muuten kiihota, mutta silti saatan joskus ihastua toisiin poikiin.
Kiinnostaisi olla sellainen "poikaystävä" jota vois just suudella ja rakastaa, mutta sitten molemmilla vois olla myös sellainen tyttöystävä jonka kanssa harrastaa seksiä...
Ei kai kuulosta ihan hullulta?Ei tuo hullulta kuulosta. Ei kovin yleiseltä, mutta ei hullultakaan.
Toivottavasti haluaisit kuitenkin rakastaa myös sitä tyttöystävääsi, koska pelkästä "panopuusta" haaveileminen on niitä tyttöystäväkandidaatteja kohtaan aika loukkaavaa.
Lienee kuitenkin aika epätodennäköistä, että pystyt haaveesi joskus toteuttamaan, koska valtaosa ihmisistä ei halua "jakaa" toista näissä asioissa, vaan ne haluaa kaiken tai ei mitään.
Ihmisten selän takana puuhailua en voi suositella, koska asioilla on tapana paljastua ja tällaisissa asioissa siitä tulee yleensä ihan järkyttävä sotku.
Toivottavasti muistat myös sen, että virallisesti olet "sakkolihaa". Mikäli rakastut itseäsi merkittävästi vanhempaan, niin jo pelkkä kanssasi pusuttelu saattaa saada sen toisen isoihin vaikeuksiin.
Mielestäni olet vielä liian nuori suhteeseen tai seksiin. Kun jaksaisit odottaa edes sinne 16-vuotissyntymäpäivään.
Omalla tavallaan haaveesi on kuitenkin aika söpö, joten toivon, että se aikanaan toteutuu - mutta siis siten, että pelataan avoimin kortein eikä toisten selän takana.
- Ehkäpätässä
Tuure Boelius oisko se hyvä?
- Hetero24
Hyi homoja
Halu auttaa laukeamaan (käsin /suu
- SuckingCockk
Anna sun numero tääl ois 17v pojan anaalii tarjol
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2246459- 1711735
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)661527- 701084
- 1051010
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?6947Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte125882Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy203873- 100826
En olisi uskonut et
Suhun tutustuminen toisi elämään näin synkän varjon. Surullista kun luulee löytävänsä rakkautta ja saa vain pahaa.66799