Rastilan remontti susi

tosipettynytmaksavaasiak

Huoltorakennus 1:n naistenpuoli oli pitkään remontissa. Nyt se saatu käyttöön. Ja remontista tuli täysi susi. Suihkussa käyminen on onnetonta. Kokoajan pitää painaa nappia että vettä tulee. Hiusten peseminen on melkoinen tehtävä. Saatikka jos on vähänkin pitemmät hiukset, niin yhdellä kädellä niiden peseminen on tosi vaikeaa. Jos haluaisi saada hiuksensa puhtaiksi shampoosta ja hoitoaineesta, niin täytyy lorottaa ainakin puoli tuntia että vesi huuhtoo ne samalla kun itse pitää kättä napilla.
Onkohan se tyyppi, joka on nämä valinnut, käynyt koskaan tällaisessa suihkussa. Kannattaa kokeilla. Tiedät miltä kalliisti maksavista leiriytyvistä asiakkaista tuntuu käydä noissa suihkuissa. Ja varsinkin jos olet mies, niin suosittelen että vaihdat NAISET ja MIEHET laput keskenään suihkujen ovissa jos tuo suihku sinusta tuntuu miellyttävältä.

1

126

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Verygood

      Juuri tulin suihkusta ja pelaa kuin unelma! Oikein hyvät suihkutilat. Varmaan juuri korjattu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      179
      1702
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      109
      903
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      745
    4. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      97
      666
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      207
      644
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      133
      618
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      566
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      548
    9. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      546
    10. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      16
      522
    Aihe