Nais pariskunta etsii luovuttajaa/Satakunnan alue

kauniselamayksin

Hei, olemme nais pariskunta joka etsii uutta luovuttajaa muuton vuoksi satakunnan alueelta tai sopivalta etäisyydeltä (edellisestä luovuttiin turhan pitkän välimatkan vuoksi).

Olemme kumpikin alle 30vuotiaita, työssäkäyviä terveitä naisia.

Luovutus tapahtuisi kotikonstein koti inseminaatio toimintona meidän luona satakunnassa. Luovutuksesta tehdään asianmukainen sopimus, joka sitoo kaikkia osapuolia.

Etsimme siis alle 40vuotiasta työssäkäyvää ja kunnollinen miestä jolla on hyvät elämän arvot ja joka pystyisi sitoutumaan ehkä pidempi aikaiseenkin luovutukseen ja tulemalla ehkä pienelläkin varoituksella kotiimme. (Välttämättä, kun ei heti luovutus onnista).

Tulemme vastaan bensa kustannuksissa sopimuksen mukaan. Kaikki tarvikkeet ja vaatteet jo valmiina vauvalle, perheenlisäys vaan puuttuu. Jos haluat auttaa, ota yhteyttä sähköisesti ja kerro toiveistasi ja hieman itsestäsi; [email protected] (luemme ja vastaamme vain asiallisiin viesteihin).

Kommentointi on turhaa tähän ketjuun, emme seuraa sitä!

2

243

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • huomautus

      Ne sopimukset eivät ole lainvoimaisia! Jos mies haluaa välttyä elareiltä kannatta mennä klinikallle luovuttamaan. :) tai valehdella ikä ja nimi jne. Pitää huoli ettei löydetä..
      Teille taas..mies voi heittäytyä vaikeaksi myöhemmin..klinikalle niin turvallista. Tai se pano baarista, kattoo et on vässy tyyppi joka ei pahemmik varmaan pimpettiä saa ni tautiriski pienempi..

    • eiluov.debiileille

      Alottajan on hyvä käydä peruskoulu, että oppisi kirjoittamaan, sana nais pariskunta kirjoitetaan yhteen esim. naispari tai naispariskunta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      108
      2227
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      66
      843
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      47
      818
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      21
      776
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      518
      725
    7. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    8. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      65
      630
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      590
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe