Ahvenanmaa ottaa pakolaisia eli nuoriamiehiä kysymys miten saadaan selville Isisin värväämät soluttautujat miesten ryhmistä?
Onko Ahvenanmaalla resusseja selvittää tulijoitten sotilaallinen koulutus ja mihin ryhmään he kuuluvat? Jokainen on huomioinut sen että tulijat on pelkästään nuoriamiehiä ja naiset ja lapset on harvinaisuus muuttajien joukossa onko kyseessä pelkästään Isisin solutus että saa vallata alueita täältä rauhallisesta pohjolasta?
Mitä tehdä jos nämä alkavat riehumaan ja suorittamaan hirmutekoja täällä ?
Isis soluttaa sotilaitaan EU:n alueelle
OnkoVaaranaIsisinSolutus
1
98
Vastaukset
- Ikaantynyt
Suomen valtion päättäjät ovat vastuussa näistä asioista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 892046
- 1281382
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231330Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau281282- 671206
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3371018- 88941
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?53868- 121777
- 82766