Tämä Linux-käyttäjäksi naamioitunut nimimerkki "liinus.hjalmar.mulkku" ei ole oikeasti mikään Linux-käyttäjä. Todellisuudessa hän on ristiä tumputtava sekopää!
Hänen nimensä on Kari, ja hän on aikamoinen varas, valehtelija ja alkoholisti!
Varasti minun profiilikuvanikin, peräti kahdelle (2) nimimerkille - tämä kuvahan on todellisuudessa MINUN maalaamani optinen näköharha!
Hänen nimensä on Kari, ja hän on aikamoinen varas, valehtelija ja alkoholisti!
Varasti minun profiilikuvanikin, peräti kahdelle (2) nimimerkille - tämä kuvahan on todellisuudessa MINUN maalaamani optinen näköharha!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Missä Windows, siellä juksauttaja.
Mä oon edelleen linux-harrastaja. Ette te voi päättää minun harrastuksistani tai nimestäni!
Missä windows, siellä valhe.
Älkäämme huolestuko suotta. Tämä kaikkihan vain kertoo Win-tumpelon epätoivosta, kun pitää yrittää kaikin keinoin horjuttaa Linux-herrasmiesten mielenrauhaa siinä onnistumatta. Kertoo myös Win-tumpelon mielikuvituksettomuudesta, kun pitää varastaa toisen loistava idea nikiksi ja profiilikuvaksi. Tämä kaikki kääntyy lopulta tumpelon omaksi tappioksi.
Karin muistissa on lisäksi ilmennyt ongelmia, hiuslakalla kyllästetyn oreganon ja kamelinkakan polttamisen seurauksena!
Välillä hän on käyttänyt vindovsia 7, välillä 8, välillä 9 vuotta. Haittaohjelmia ei myöskään hänen mukaansa ole ikinä ollut, vaikka tämä on täysi mahdottomuus!
Vindovs on nimittäin virusimuri!