Icmeler / Turkki

Heips,
Lähtö muutaman viikon päästä.Muualla Turkissa matkailtu,mutta eka kerta tässä kohteessa.Ois kiva, jos saisi joitain hyviä ravintola vinkkejä.Ruokapaikkoja varmasti riittää,mutta jos hyviä kokemuksia niin kertokaahan(tietty myös ne ei niin hyvät). Kaikki muutkin vinkit kohteesta tervetulleita.Kiitän etukäteen vastauksista.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eipä ole kommentteja tullut :( No, eipä minultakaan mitään ruokapaikkojen vinkkejä tule, kun matkastamme icmeleriin on jo 7v. Mutta,mukava pieni rahallinen paikka, ainakin silloin. Lyhyt veneellä mennä marmarikseen. Ystävällistä porukkaa. Silloin 2viikon lomalle vähän turhankin pieni paikka, tuntui että kaikkina iltoina käveltiin samaa reittiä.... Hyvä ranta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cedrick kirjoitti:

Heips,
Lähtö muutaman viikon päästä.Muualla Turkissa matkailtu,mutta eka kerta tässä kohteessa.Ois kiva, jos saisi joitain hyviä ravintola vinkkejä.Ruokapaikkoja varmasti riittää,mutta jos hyviä kokemuksia niin kertokaahan(tietty myös ne ei niin hyvät). Kaikki muutkin vinkit kohteesta tervetulleita.Kiitän etukäteen vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu