Löytyykö Gothonin voittanutta, vaimo vielä Sika Amalian ihannemaasta. Lapsekin vanhempia kuin vaimoke.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1442567784493.html
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1442567784493.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Vois sanoa keskiverto Pattayan kävijä ei pärjää oman ikäisten kanssa. jäänyt lapsen tasolle vaikka soittaakin hyvin. Ei tolle kukaan suomalainen antaiskaan.
Olen 1000% varma, ettei Ralf haaveilekkaan suomalaisesta siiderivalaasta.
Edellinen vaimo oli suomalainen, hänkin oli noin 30 v nuorempi ja ainakin muutama vuosi sitten ihan suht hyvännäköinen blondi. Isot kannut kahdella viimeisellä - arvostan
ex on nykyään siiderivalas, siksi ralf jätti
Ihan sopuisan oloinen pari. Toivon heille hyvää elämää !!
Musiikilla saa naista. Itse en ole häävin näköinen mies ja olen ylipainoinenkin parikymnmentä kiloa ja alkoholiongelmaakin on. Mutta kun kaivan kitaran esiin ja alan laulaa niin eipä tarvitse yksin kotiin lähteä jos ei halua. Toimii Suomessa ja Thaimaassa samalla tavalla. Tietty sillä on osuutensa asiassa että olen aika hyvä. :)
Vaikuttaa Goptilta tuo Ralfin vaimo. Ne on niitä vapaita kristittyjä.
Vaan muuttuuko Sika Amaliaksi vanhetessään ?
Mitä ikäerolla on väliä? Suomalaisen ex-vaimoni kanssa oli ikäeroa 13 vuotta, nyt Thaimormaikkuni kanssa on ikäeroa 28 vuotta, ei oo ongelma, koska itse oon ikinuori ja tytön kanssa menee hyvin, hänelle ikä on vain numeroita :)
Vaikuttavat onnelliselta pariskunnalta. Siunaan liittonne !
Kopteja muuten pidetään muinaisten egyptiläisten suorina jälkeläisinä.
Kiroan Mika Waltarin, hänen kirjoituksena Mineasta oli maailman tylyin ja onnettomin, ei sellaista pidä kirjoittaa vaikka pyrkisikin maailmanmaineeseen ja tekemään hyvän kirjan. Ja kirjahan oli ehkä maailman paras, mutta minean kohtaloa en voi antaa anteeksi, se oli liian tytlä.
Waltarilla oli monta elämää, tiesi mistä kirjoitti. Älä kirjoa, tulee huonoa karmaa.