Myös linuks-ydin antero imee......† Ja minä sitäkin kovemmin.....OOooohh.....†
On väärin väittää, että vain windows imisi.....†
Linuks_peräreikärypistys
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Eihän se imutusta ole kun paraatiovi ja sivuovet ovat auki haittaohjelmille. Heikko käyttöjärjestelmä antaa kutsun haittaohjelmille: käykää sisään, olkaa hyvä.
Tunnetusti ne tuottajat sanoo: meidän järjestelmässä ei ole takaovia. Mutta mitään ei puhuta paraatiovesta eikä sivuovista.
Linuks-ydin andero imee kuin pesusieni.....†
http://mikropc.net/kaikki_uutiset/android on virusmagneetti vetaa 999 prosenttia uusista mobiilihaittaohjelmista/a904127
Ei totisesti mikään muu kykene samaan, kuin linuks-ydin andero......†
40% mobiilihaittaohjelmista levittää, yllätys yllätys.. windows!
Nyt tuli virhe. Windows levittääkin 80% !!!!
Tubutinpojathan ne siellä surffailee....hih hih hih hih....†
Vaikeaa on linukshihhuleiden myöntää kurttaustensa ultra-toimimattomuudet......†
Ei siis ihme, että käyttäjäluvut ovat pöytäkoneissa surkeat 1,68%.......†
Hihhih hih hih hih.....†
Mitkä helvetin Linuxin toimimattomuudet? Toimimaton on VAIN WINDOWS! Se windows-hihhuleille tiedoksi! Samaten vain Windows on tubutin!
Linuksin ultra-toimimattomuudet ovat jo kuuluisia kautta maailman....†
Kysyppä keneltä tahansa, joka on edes joskus asentanut minkä tahansa linuksin.....†
Linux-ydin ei liity haittaohjelmiin mitenkään, vaikka windows-hihhulit muuta väittääkin. Se on se virtuaalijärjestelmä johon ne haittaohjelmat leviää, ei Linux-ydin. Linux-ydin on maailman turvallisin kernel ja se teitä windows-hihhuleita niin kovasti jurppiikin!
Linuks-ydin on pahin mahdollinen sastuttaja, varsinkin andero on niistä ylivoimainen....99,9% kaikista menee anderon piikkiin.....†
Android ei ole mikään andero, onko vaikeaa kirjoittaa oikein?