On muuten aika himmeä tuo näytönsäästäjäkello tuossa Nokia 2600. Ei meinaa milllään saada selvää, ei aina tiedä onko puhelin päällä vai ei.
Ei se missään puhelimessa kovin selkeä ole, mutta tuo on kyllä kaikista huonoin esitys, vai onko minulla viallinen puhelin. Mites muilla?
Ei se missään puhelimessa kovin selkeä ole, mutta tuo on kyllä kaikista huonoin esitys, vai onko minulla viallinen puhelin. Mites muilla?
Vastaukset 3
Vanhimmat
aikeessa ostaa nokia 2600
Tuollainen ihan peruspuhelin ilman mitään ylimääräistä. Näyttö on huono, ilmeisesti sama kuin 3510i:ssä. Rakenne on yllättävän vankka, ei natise. Akku kestää, mulla on nyt ollut viikon, eikä ole vieläkään tarvinnut latailla, tosin puhun vähän. Tuossa on sama akku kuin kalliimissa kamerapuhelimissa esim. 7610.
Löytyy tarpeelliset: kalenteri, herätys, laskin, kaiutin. GPRS puuttuu, siitä miinuksia.
Eli:
Plussaa
-halpa (n. 100)
-ei turhaa
-kestävä rakenne
-tyylikäs
-hyvä akku
Miinusta
-näyttö
-ei GPRS
minun nokia 2600 -puhelimessa näyttö on erittäin hyvä? ..eri tuotantoerä?