Opiskelijatytön alusvaatteita + paljon muuta! :)

Pitsipikkarit

Olen parikymppinen pervo, erittäinen seksuaalinen, äärimmäisen avomielinen ja kaiken kaikkiaan luotettava opiskelijatyttö, joka myy juuri sinun toivomuksiesi mukaisia tuoksuvia, käytettyjä pikkuhousuja, rintaliivejä, sukkia sekä sukkahousuja. Muita ehdotuksia ja toivomuksia otan kuitenkin oikein mielelläni vastaan ja katson mitä voisin asialle tehdä. Milleen en sano automaattisesti ei ja olen avoin kaikelle uudelle, joten älä ujostele, vaan kirjoita rohkeasti tarkemmin mieltymyksistäsi ja toiveistasi myyntitavaroihin liittyen, niin yritän parhaani mukaan toteuttaa ne. Jos jokin askarruttaa mieltäsi, niin kysymyksiä saa lähettää. En pure!


♥ P I K K U H O U S U T

Käytän paljon mustia, pitsisiä pikkuhousuja. Pääosin stringejä ja kokoni pikkuhousuissa vaihtelee S - M välillä. Laatikon perältä löytyy kuitenkin pari värikkäämpääkin yksilöä, mutta kaikenmalliset, väriset ja kuosiset onnistuvat. Hinta vaihtelee riippuen siitä minkälaisia toivomuksia on 15-30e. Kostun helposti ja usein ja alusvaatteita käytän mieluiten max 4 päivää, mutta olen valmis joustamaan.


♥ S U K A T & S U K K A H O U S U T

Käytän enimmäkseen aivan tavallisia mustia tai valkoisia sukkia, mutta muun mallisia ja värisiä saa ehdottaa. Sukkahousuja minulla on ihonvärisiä ja parit mustat. Näitä pidän myöskin mieluiten max 4 päivää. Hinta näissä pyörii 10-15e välillä riippuen toivomuksista.


♥ R I N T A L I I V I T

Käytän 85C kokoisia rintaliivejä, mutta pari vanhempaakin ja pienikokoisempaa löytyy. Näitä minulla on kaikenvärisiä, ja -tyylisiä. On pitsistä ja topatuista bombshell rintaliiveistä ohkasiin ja läpinäkyviin. Näitä olen myöskin valmis pitämään max 4 päivää ja näillä hinta pyörii 35-40e välillä.



Myyntituotteisiin sisältyy myöskin viisi kuvaa, joissa pidän kyseisiä vaatteita päälläni. Kirjoita minkälaisia kuvia tahtoisit!

Videoita teen, mutten esiinny niissä, kuten kuvissakaan niin, että kasvonin näkyvät. Näitä saa pyydellä ja hintaa niillä on 10e. Kuvia itsestäni en lähetä ennen kuin kaupat on tehty, mutta myyntituotteistani voin mielelläni antaa kuvia. Webcamiin en suostu.

Lähetä rohkeasti viestiä allaolevaan sähköpostiin, niin voimme siellä keskustella paremmin ja luottamuksellisesti toiveistasi. Yritän tarkistaa viestini niin useasti kuin mahdollista. Tamponit, veriset pikkuhousut ja pissajutut on ok.

Maksu hoidetaan tilisiirrolla ja myyntitavara postitetaan vasta, kun maksu on hoidettu. Valitettavasti en tee livekauppoja, koska niin monet ovat jättäneet tulematta.

Pari kuvaa löydät osoitteesta pitsipikkarit.vuodatus.net

Jään odottelemaan viestiäsi!

[email protected]

1

87

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyiyökolkoon

      minulta saat hiukan pascannettuja alkkareita puoleen hintaan, olethan toki avomielinen ja kaikelle alttiina yöllä ja päivällä!

      otatko vastaan myöskin tervettä järkeä jostain, jota sinulle ei liene pahemmin siunaantunut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      80
      5639
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      127
      3923
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      45
      3790
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      66
      3464
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2878
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2419
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      27
      2184
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2081
    9. 32
      1793
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      429
      1739
    Aihe