Opiskelijatytön alusvaatteita + paljon muuta! :)

Pitsipikkarit

Olen parikymppinen pervo, erittäinen seksuaalinen, äärimmäisen avomielinen ja kaiken kaikkiaan luotettava opiskelijatyttö, joka myy juuri sinun toivomuksiesi mukaisia tuoksuvia, käytettyjä pikkuhousuja, rintaliivejä, sukkia sekä sukkahousuja. Muita ehdotuksia ja toivomuksia otan kuitenkin oikein mielelläni vastaan ja katson mitä voisin asialle tehdä. Milleen en sano automaattisesti ei ja olen avoin kaikelle uudelle, joten älä ujostele, vaan kirjoita rohkeasti tarkemmin mieltymyksistäsi ja toiveistasi myyntitavaroihin liittyen, niin yritän parhaani mukaan toteuttaa ne. Jos jokin askarruttaa mieltäsi, niin kysymyksiä saa lähettää. En pure!

♥ P I K K U H O U S U T

Käytän paljon mustia, pitsisiä pikkuhousuja. Pääosin stringejä ja kokoni pikkuhousuissa vaihtelee S - M välillä. Laatikon perältä löytyy kuitenkin pari värikkäämpääkin yksilöä, mutta kaikenmalliset, väriset ja kuosiset onnistuvat. Hinta vaihtelee riippuen siitä minkälaisia toivomuksia on 15-30e. Kostun helposti ja usein ja alusvaatteita käytän mieluiten max 4 päivää, mutta olen valmis joustamaan.

♥ S U K A T & S U K K A H O U S U T

Käytän enimmäkseen aivan tavallisia mustia tai valkoisia sukkia, mutta muun mallisia ja värisiä saa ehdottaa. Sukkahousuja minulla on ihonvärisiä ja parit mustat. Näitä pidän myöskin mieluiten max 4 päivää. Hinta näissä pyörii 10-15e välillä riippuen toivomuksista.

♥ R I N T A L I I V I T

Käytän 85C kokoisia rintaliivejä, mutta pari vanhempaakin ja pienikokoisempaa löytyy. Näitä minulla on kaikenvärisiä, ja -tyylisiä. On pitsistä ja topatuista bombshell rintaliiveistä ohkasiin ja läpinäkyviin. Näitä olen myöskin valmis pitämään max 4 päivää ja näillä hinta pyörii 35-40e välillä.

Myyntituotteisiin sisältyy myöskin viisi kuvaa, joissa pidän kyseisiä vaatteita päälläni. Kirjoita minkälaisia kuvia tahtoisit!

Videoita teen, mutten esiinny niissä, kuten kuvissakaan niin, että kasvonin näkyvät. Näitä saa pyydellä ja hintaa niillä on 10e. Kuvia itsestäni en lähetä ennen kuin kaupat on tehty, mutta myyntituotteistani voin mielelläni antaa kuvia. Webcamiin en suostu.

Lähetä rohkeasti viestiä allaolevaan sähköpostiin, niin voimme siellä keskustella paremmin ja luottamuksellisesti toiveistasi. Yritän tarkistaa viestini niin useasti kuin mahdollista. Tamponit, veriset pikkuhousut ja pissajutut on ok.

Maksu hoidetaan tilisiirrolla ja myyntitavara postitetaan vasta, kun maksu on hoidettu. Valitettavasti en tee livekauppoja, koska niin monet ovat jättäneet tulematta.

Pari kuvaa löydät osoitteesta pitsipikkarit.vuodatus.net

Jään odottelemaan viestiäsi!

[email protected]

0

114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

        Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
        Maailman menoa
        102
        4867
      2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

        Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
        Maailman menoa
        114
        3962
      3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

        Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
        Maailman menoa
        213
        3886
      4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

        Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
        Maailman menoa
        120
        2265
      5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

        Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
        Maailman menoa
        80
        1987
      6. Mitä on tullut

        Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
        Haapavesi
        80
        1386
      7. Harmi nainen kun

        olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
        Ikävä
        137
        1354
      8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

        Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
        Vantaa
        170
        1353
      9. En ymmärrä ateisteja!

        Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
        Ateismi
        585
        1269
      10. Minne pyydän sut?

        Jotta saan nähdä 🤨
        Ikävä
        53
        1145
      Aihe