Avi to Avi

Eli mul on leffa avi-tiedostona ja se pitäis saada katsotuksi dvd divx-soittimella, mutta dvd-soittimeni herjaa jotain qpel-juttua ja leffa ei käynnisty. Joten onkohan sellaista ohjelmaa mikä vois jotenkin poistaa ton qpel-jutun?
4823
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on toi sun avien quarter pixel-ominaisuuden käyttö. Markkinoilta ei varmaan löydy sellaista divx-dvd soitinta joka tukisi noita kaikkia ominaisuuksia.

Äänestä
  • siksi se pitäisikin saada poistettua. Yhestä leffasta sain sen pois dr. divx-ohjelmalla, mutta meni trial aika umpeen ohjelmasta.

    Äänestä

Nero Vision Express 3

Äänestä

Kommentoi aloitusta


millä ohjelmalla? kirjoitti:

Eli mul on leffa avi-tiedostona ja se pitäis saada katsotuksi dvd divx-soittimella, mutta dvd-soittimeni herjaa jotain qpel-juttua ja leffa ei käynnisty. Joten onkohan sellaista ohjelmaa mikä vois jotenkin poistaa ton qpel-jutun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu