Chinchilla webcamera

Nyt chinchilla webcam taas toiminnassa!
Osoitteessa: http://80.220.36.53:8081/local.html
Kamera päällä aina iltasella kun olemme kotosalla.
Kannattaa olla kärsivällinen, koska häkki on korkea ja kamera on alimmalla tasolla.
1407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laittakaa se enimmäkseen 20-22 siihen eteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


B_Mary kirjoitti:

Nyt chinchilla webcam taas toiminnassa!
Osoitteessa: http://80.220.36.53:8081/local.html
Kamera päällä aina iltasella kun olemme kotosalla.
Kannattaa olla kärsivällinen, koska häkki on korkea ja kamera on alimmalla tasolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu