Asukasluku nousee.

Tosin en tiedä onko siitä mitään hyötyä,kun uudet asukkaat eivät osaa itse tehdä mitään,tarvitsevat varmaan apua perseen pyyhkimiseenkin ja Suomalaisethan pyyhkii.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Asukasluvun nousu alkaa 9 kk kuluttua :)

Äänestä
  • Kyllä ne on tulossa viikkojen sisällä.

    Äänestä

  • väärätieto kirjoitti:

    Kyllä ne on tulossa viikkojen sisällä.

    Et vissiin ymmärtänyt edellisen "hirtehishuumoria"???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wertyiwerty kirjoitti:

Tosin en tiedä onko siitä mitään hyötyä,kun uudet asukkaat eivät osaa itse tehdä mitään,tarvitsevat varmaan apua perseen pyyhkimiseenkin ja Suomalaisethan pyyhkii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu