5000........

5oo pakolaista pitää tulla,niillä seisoo vehkeet.Vanhemmat naiset ne lipoo.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ja.Dom är bra at smaka fjosa.

Äänestä

Menkat ei haittaa.Nää tummat lipoo kaikki töhnät.

Äänestä

Jep.50 irakilaisukkoa pystyy hoitamaan vanhat piiat.Olavinkin.Äkkiä niitä ukkoja tänne!Vuosikymmenet oltu puutteessa!!

Äänestä

Pitäiskö lopettaa se dokaaminen?

Äänestä
  • Ei ne edes dokaa.Ne duunaa vaan.

    Äänestä

  • Opeta ne dokaamaan...saat ikuisen kiristäjän....

    Äänestä

hyvä hyvä .saa loviisan vanhat piiat miehiä vihdoin :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Hyvä.On näitä leski-ym 55-75 akkoja haisevine torttuineen,meikkaavat ja haisevat parfyymille.Luulevat jotain.

    Äänestä

  • Kaameita akkoja,meikkaa ja viljelee .

    Äänestä

Eiköhän Loviisa jää tästä osattomaksi? Muut kuolevat kaupungit ovat kiirehtineet nuorentamaan ikärakennetta muttei Loviisa.

Äänestä

Ei vaan tule. 10 000 paikkaa tarvitaan lisää, ja Kotkat, Kouvolat ja Porvoot ovat mutta ei vahingossakaan Loviisaan. Luulen että loviisalaiset poikamiehet on ostaneet lakanapuvut ja hiippalakitja peloitelleet ne pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Professorska kirjoitti:

5oo pakolaista pitää tulla,niillä seisoo vehkeet.Vanhemmat naiset ne lipoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu