Apt Guinea

Onko kellään kokemuksia Playa del Inglesin hotellista Apt Guinea? Joulukuussa olisi tarkoitus mennä sinne. Kerran ollaan oltu siellä vuonna 88-89 vuodenvaihteessa, mutta siitähän on jo ikuisuus ja kaikki on muuttunut. Olisi kiva kuulla muutenkin Inglesin kokemuksia.
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ingles siistiytynyt niistä ajoista. Jalkakäytäviä levennetty ym.
Guinea tuskin muuttunut. Jotkut ovat täällä sanoneet se olevan meluisa ilta-/yöaikaan.

Äänestä

Olemme olleet kadesti 2006 ja2009 siinä välissä hotellissa tehty remppaa.
Meille kelpasi,eihän se ole 5* jos sellaista haluaa. Likellärantaa samoin ostoksille ja tietenkin parvekkeelle aurinko aamusta iltapäivään,sekä merinäkymä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2xikinuoret kirjoitti:

Onko kellään kokemuksia Playa del Inglesin hotellista Apt Guinea? Joulukuussa olisi tarkoitus mennä sinne. Kerran ollaan oltu siellä vuonna 88-89 vuodenvaihteessa, mutta siitähän on jo ikuisuus ja kaikki on muuttunut. Olisi kiva kuulla muutenkin Inglesin kokemuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu