Kaapu päässä

Olisin 30.10. tulossa Nurmijärvelle humpalle ja kysyisin kohteliaimmin saako heiluttaa lakanaa?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Heiluta pois vaan.

Äänestä

Mihin ihmeessä tarvitsette tissiliivejä?

Äänestä

Onk siel yhtään maatushkaa tai yh-rupushkaa?

Äänestä

Totta kai, laitan vaa valkosen kartiotötterön silmäreillä päähäni. Tule rohkeasti hakee.

Äänestä

Ilman pokia en näe mitään.

Voinko lisätä UKK-lasit?

Äänestä

Tulen jo tänään katsomaan HENKKAA ja Kulkureita.

Äänestä

Siis ... se sun kaapusi oli lentänyt jo toistamiseen yhden patsaan päälle Lahdessa !! Kato nyt vähän tuulessa ettei karkaile.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hennalanhemmohei kirjoitti:

Olisin 30.10. tulossa Nurmijärvelle humpalle ja kysyisin kohteliaimmin saako heiluttaa lakanaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu