Focus vm.-99.
Puhallin puhaltaa vain jalkatilaan riippumatta missä asennossa valitsin on.
Kun ei puhalla tuulilasiin niin näinä aamuina menee äkkiä huuruun.
Onko kokemuksia?
lämmityslaitteen puhallus
vort
3
1465
Vastaukset 3
- KorjamolleMolleMolle
Kytkin tai sen säätövaijeri on rikki. Siis sen puhalluksen suuntauksen säädin. Et ole ensimmäinen etkä varmasti viimeinen kenellä tuo menee rikki. Käynti merkkikorjaamolla on paikallaan. Homma tiedetään varmasti eikä tarvitse arvailla mitä tehdään.
- vort
Vaihdoin kytkimen vaijereineen, ei vaikea toimenpide.
- öiiuguhyd
Suurimmassa osassa autoja ärsyttävää tuo kun huurteinen lasi sisältäpäin kirkastuu ensiksi pelkääjän puolelta, liekö syynä se kun lämppärin moottori on enemmän pelkääjän puolella ja pidemmät ilmakanavat kuskin puolelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241466
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361082Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella481043Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes921042Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.98755- 67733
- 25710
- 34702
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist25619- 8611