kelpaisko kellekään

Perunanmorsmaikku

•15w tyttö
•168cm 58kg (tavote ois 45 ku ei kukaa haluu ryhävalasta)
•aika lyhyet hiukset (napaan asti, haluisin semmoset puoleen reitee yltävät) maantie luonnonblondeilla raidoilla
•koulun lisäksi käyn töissä ja koulutuksissa säännöllisesti
•pidän oikeestaa vähän kaikesta, koskaa ei pidä sanoo ei jos ei oo kokeillu
•omana toiveena olis ihan perus fiksu jätkä, mut jos ei löydy nii pariudun perunan kaa.


Ihan vaa kysyn et kelpaisiko kellekään koska jos ei kelpaa nii vietän loppu ikäni jonku kävyn kanssa.

9

131

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Wertuers
      • Wertuers

        Laita vielä muutama kuva sinne sinusta.


    • KelpaisitMeitsille

      Kelpaat heti ku oot 16. Muuten kelpaisit heti mut 15v kanssa seurustellessa saa koko ajan pelätä että saa syytteen lapseen sekaantumisesta.

      • stuuuupiiid

        ei kukaa urpo jörni poliisi aseman vieressä


    • Moikka! Ajattelemme että, sinulla ei ole mitään kiirettä etsiä itsellesi kumppania. Muista, että olet arvokas omana itsenäsi, eikä kukaan muu voi määrittää kelpaamistasi. Muistathan, ettet jaa yhteystietojasi netissä tai lähetä kuviasi tuntemattomille ihmisille.

      Terkuin Janne, Tanja, Ansku ja Nina Kajjjaanin Nettisaappaasta

    • OneBoyFromTampere99

      Tietysti kelpaat :)!

    • Hmmmmmmm

      Itse mietin vaan että mikä anorektikko sä haluat olla? :D

    • Huomioh

      Huomautan vain, että juuri 58 kiloisena olet normaalipainoinen mutta jos aiot tosiaan laihduttaa 45 kiloiseksi niin olisit silloin jo alipainoinen.

    • Quiiiqqa

      8| älä missään nimessä noin paljoo laihuta... Mä oon 16v 164cm 50kg ja oon siinä rajalla et oonko alipainonen vai en

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      121
      2253
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      58
      2187
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1875
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      12
      1436
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      80
      1408
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1387
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1161
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1160
    9. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      63
      1139
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      69
      1010
    Aihe