joka erottais hänet muista?
Mies kerro jokin asia naisesta (kaivatusta)
27
<50
Vastaukset
Turha kai sitä tänne on kertoa, kun ei kukaan uskois.
- Eiteeheikkoakaan
Uskois mitä? Että on ihana. Uskotaan.
Eiteeheikkoakaan kirjoitti:
Uskois mitä? Että on ihana. Uskotaan.
Uskot(te?) mitä? Senkö, että minä en usko, että uskoisit(te?)?
- Eiteeheikkoakaan
ihanalle_ kirjoitti:
Uskot(te?) mitä? Senkö, että minä en usko, että uskoisit(te?)?
Voihan se olla, että me ei uskota, miten uskomattoman ihanaa vois olla jos me vaan uskottais se, että edelleen uskotaan sen olevan ihanaa.
- eivoiselittää
Tunteet joita hän sai minut tuntemaan.
- huomaaja
Huomattavan isot tissit.
- jalatkuinpylväät
Ja näyttää muutenkin elefantilta
- Aaakkonen
jalatkuinpylväät kirjoitti:
Ja näyttää muutenkin elefantilta
Eli olematon seksuaalinen vetovoima teidän kahden välillä, suuntaan sekä toiseen. Kannattaisiko siirtyä kerjäämään joltakin, joka näkee myös sinussa jotakin haluttavaa?
- muistanyhäsinut
Keskiarvo oli 9,4- vilkas ja ujo samassa paketissa.ei ole nähty vuosiin- vuosiin
- kiinnostaisitietää
Tämä voisi olla minulle. Kukakohan on toisessa päässä?
leikkisyys.
- Lounasasiakas
Ei osaa lyödä leimaa oikein päin :)
- Rimmaavatsanat
Latteus: litteys, tasaisuus, mauttomuus, ikävyys, klisee.
- hölskyykövesipää
vinkuintiaani akalle ei mene vesipäähän, että tuo aloitus oli osoitettu miehille, eikä vain miestä esittäville akoille.
- Isopäälle
Se on tota välihuomautus vaa, ku pyysi lataamaa latteutta =D
- shadeofmoon
Zombien, nekrofiilien, vampyyrien ja mormonien yhteys?
Vaikea nimetä vain yhtä asiaa, joka erottaisi hänet muista. Subjektiiviseti se on syvä kaipaus. Ne tunteet, joita hän saa minussa edelleen heräämään.
- OlkoonMenneeks
Hän tietää minusta sellaista mitä ei kukaan muu. Eikä se tieto ole kovin itseäni imarteleva.
- SamatSanat
Naisena voisin sanoa samaa eräästä miehestä.
- semmonetapaus
Hän "valaisee" koko tilan missä on. pelkällä läsnäololla.
- Unissatanssija
Hän on häkellyttävä pakkaus. Hänestä tulee mieleen niin paljon sanottavaa, että sitä kaikkea ei millään saa rysäytettyä päästä pihalle, ja epäilemättä tässä haluttaisiin lukea jotain tunnistettavaakin, jota taas en kehtaa laittaa toisesta ilman lupaa.
Hän on topakka ja pippurinen pikku pätkis. Olen häneen niin mielistynyt, että en missään viihdy niin hyvin, kuin siellä missä hän on. Minulla on hyvä, ei, minulla on kaikista parasta olla hänen kanssaan. Hänen läsnäolonsa tekee minut onnelliseksi. Kenenkään muun kanssa ei voi samalla tavalla ajatella ääneen ja olla täysin vapautunut. Jotenkin olemme niin samalla aaltopituudella, että se on lähinnä kai telepatiaa.
Hän on järkevä, hauska, itseironinen, toimelias, määrätietoinen, hyvä äiti, eläinrakas ja vaikka mitä kaikkea.- janiinoletsinäkin
Jatkoa edelliseen: hän on varattu.
- yksinkertaisesti
Parasta mahdollista vaimomateriialia mun mielestä.
- NainenKuinMissi
Hän on minun sinisissä silmissä ainoa naishenkilö, joka todella sytyttää minussa voimakkaan tunnereaktion. Luonnonläheisessä ammatissa oleva, keski-ikäinen nainen. Tumma ja solakkavartaloinen, järkevä sekä mukavanoloinen. Otaksun, että hän vois jopa olla kiinnostunut minusta.
- Mutytyrri8979
Pieni kiva peppu, mut petollinen luonne! Harmi!
- laatupakkaus
Hänessä on monta hyvää asiaa. Räväkkä sportti näyttävä samalla hillitty hyväkäytöksinen. Kunnostaan huolehtiva täysi kymppi.
- lattaperse
Hän on näkymätön!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja
Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve343134Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U712212Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa
Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..1822035SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918
kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,1251994Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut161839Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1081615Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä341470Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2221279- 921257
- 221153