Yksin ollessani eilen kotona kokeilin ihan piruuttani siskon sukkahousuja. Tuntu ihan mukavalta. Mitä mieltä, voiko kundi pitää sukkahousuja?
Mitä mieltä ootte?
13
275
Vastaukset
- 01t
No miksi ei? Ehkä et ihan pelkästään muttä housujen alla?
- Phyit
Laita samalla hame, pönttö!
- anknyt
Housujen alle juu muttei muute
- Selväjuttu
Kuka hitto nyt pelkkiä sukkahousuja käyttää ylipäätään?
- Murkina2
Vois olla ihan kivan näköset!
Vois ehdottaa ihan tosissaan poikakaverlle.- Pilleri98
Onnistuitko?
- Kaisu123
Mun poikakaveri suostu koittaa.
- sukkikset
Meillä ollaan molemmat illalla pelkissä sukkiksissa ja paidassa . ne on hyvä "oloasu". pöntölle terveisiä, kyllä on hame tai housut ulos lähtiessä ! harmi kun ei olllut siskoa, mutta nuorena kokeilin äidin ja tätin sukkahousuja
Sehän oli joskus muotia miehillä. En vain muista milloin... Ehkä 1600-luvulla.
- qwer2
Koitin. Mahtavat!
- 98ykä
Jo vain, hame vielä niin varmaan OK.
- sukkikset
Mustat 20 den norlyn sukkahousut ollut housujen alla koko päivän. hyvin tarkenee ja mukavammat kun pitkät kalsarit ( oli eilen) . illalla meinasin kokeilla kirpparilta ostamaa mustaa polvipituista hametta.
- s.sukkis
Ihanaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083