Harmi

Olisi ollut hyvä hetki chattiin, ja toivoin tapavani sinut. Nyt en ehdi toivottaa sinulle enää
tunnelmallista joulua...

Kynttilänvaloa siis jouluusi.
Tapaammekohan vielä?
41029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minullekko?sano nimesi...

Äänestä

kelle tämä tämä on tarkoitettu?? :))

Äänestä

Kun muistat puhaltaa palkeita...*hymy*

Äänestä

.....jos tarkoitit minua....
tapaamme vielä !!Joten hyvät joulut
sinulle!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Olisi ollut hyvä hetki chattiin, ja toivoin tapavani sinut. Nyt en ehdi toivottaa sinulle enää
tunnelmallista joulua...

Kynttilänvaloa siis jouluusi.
Tapaammekohan vielä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu