Mitä sinä näkisit minun ja mystisen miehen tuttavuudessa? Molemmat tahoillamme omassa elämässä mutta jo vuosia on jatkunut tietynlainen yhteydenpito. Joskus turhauttavaa, mutta kiintymystä tai jotain vetoa välillämme kuitenkin on. Vaikea kääntää selkä mutta ei kai muutakaan vaihtoehtoa tässä ole? Miksi hän vaikenee ja katoaa toisinaan? Tarkoitusta on vaikea ymmärtää, miksi tälläinen tilanne eteen on tuotu tässä elämässä?
Unijukalle pyyntö
3
159
Vastaukset
- Unijukka15
sauvojen 10: Jos haluat että saavutat jotakin niin toimi sen mukaan. Sauvojen 10 kertoo, että energia ympärillämme etsii aina uusia muotoja. Sinun itsesi päätettävissä on mihin suuntaan haluat jalostaa tuota energiaa. Sinun on itsesi tiedettävä mitä tästä miehestä haet. Voiko sanomasi mystisyys säilyä, mikäli tutustuttekin paremmin? Itse arvelisin että hän katoaa ja vaikenee, koska kokee samaan tapaan kuin itsekin tilanteen välillänne hieman keskeneräisenä? Vain sinä itse tiedät mitkä asiat sinulle tuovat positiivisia kokemuksia, mihin siis päivittäistä energiaasi tahdot käyttää ...
- Neuvoakaipaan
Kiitos. En vain tainnut oikein tulla tästä "hullua hurskaammaksi". Hänelle olen kyllä tehnyt selväksi mitä haluan. Hänen puoleltaan on toistuvaa soutamista ja huopaamista. Sepä enemmänkin mietityttää että mitä Hän haluaa. Ehkä ei muuta kuin aika ajoin "etäsuhde seuraa".
- näyttti
Ajanhukkaa hyvältä naiselta,roikkumista.Liiku ja tapaa uusia ihmisiä,etkö jo väsy tuollaiseen leluna olemiseen aikuisena?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185888Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite845502- 1253514
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin933482- 1211261
- 571207
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301132- 38929
- 45923
- 25889