das ist nur schesisse

en tykkää tästä sivustosta, nyt voi vain arvailla mitä muut ovat sanoneet....piste
7128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
Aloittaja

kirjoitin scheisse ja katsokaa mitä tuli....voiko tämmöiseen sivustoon luottaa?

Äänestä
  • Aloittaja

    useitakin kieliä puhun, mutta en
    noin väärin kirjoita edes sammuksissani..
    Juu, asiaan, mukavaa ja älykästä ja hyvännäköistäkin ikäistäni tai jopa nuorempaa naista haen,
    rehellisesti sanottuna.

    Äänestä

  • Aloittaja

    rehellisyyteni kattaa ulkonäköni ja vice
    versa...

    Äänestä

Aloittaja

eikös täällä ole naisia lainkaan?

Äänestä

On varmaan naisia jossain piilossa, toivottovasti tulevat kaapista ulos ja keskustelevat viehkeästi vaikka arkisesti asioista mukavista.

Äänestä

Schei­ße wird großgeschrieben !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


konstantin1957 kirjoitti:

en tykkää tästä sivustosta, nyt voi vain arvailla mitä muut ovat sanoneet....piste

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu