miten kurit pois

Elikkä olen aika uus mopojen kanssa ja haluaisin että tämmönen uus solo manki menis vähä kovempaa nii miten ne kurit otetaan pois kertokaa yksityiskohtaaesti kiitos
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

leikkaa putki auki ja ota prikka vittuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mankipoju002 kirjoitti:

Elikkä olen aika uus mopojen kanssa ja haluaisin että tämmönen uus solo manki menis vähä kovempaa nii miten ne kurit otetaan pois kertokaa yksityiskohtaaesti kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu