Moro! Elikkäs enpä enää jaksanutkaan käydä softaamassa jotenka kysyn täällä, että kiinnostaisiko jotakuta ostaa hyvään hintaan: L96 MB-01 tarkkuus kiväri (2x lipas, kiikari, bipod, äänenvaimennin...), CO2 pistooli Taurus PT 24/7 (mukana 3 lipasta), CO2 pistooli Xtreme 45, Urban sniper tarkkuuskivääri (2x lipas, kiikari, bipod..) ja myös ghillie puku löytyy. Paljon kuulia, lisävarusteita ja aseita reiluun hintaan. Myydään osissa tai yhdessä isossa paketissa. Jos olet kiinnostunut ja haluat lisätietoa aseista, hinnasta tai muusta. Laita rohkeasti viestiä sähköpostiini: [email protected]
Luetuimmat keskustelut
- 991568
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä391155Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk23930Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita164761Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13730Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja200695- 46679
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13647- 33580
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39578