bensapistooli jumittui tankkiin

kaikkeavoisattua

Sattui hullu juttu. Tankkasin auton. Kun aloin ottaa pistoolia pois bensaluukusta, pistooi ei liikkunut mihinkään, ei ulospäin eikä sisällepäin. Autossa on automaattiluukku bensatankissa. Avattavaa bensatankin korkkia ei ole. Pakko oli matkaa jatkaa. Ei siinä auttanut muu kuin repiä vakivalloin bensapistooli autosta irti. Tuloksena rikkoutunut bensatankin korkkisysteemi. Oletko kuullut vastaavista tapauksista?

4

183

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ggreg

      Kokeile työntää kikkeli sinne reikään ja katso saatko sen pois. Ehkä turvallisempaa aloittaa dildolla jos jää nalkkiin?

    • ggreg

      unohtui mainita olen vtun gay-homo

    • fgfgfghgfhgfhfhgfh

      Eihän ollut likaa siellä systeemin ympärillä jonka vuoksi olisi jumittanut. Itsellä ei ole koskaan noin käynyt tuon systeemin kanssa. Tosin pyyhkäisen joskus enimmät roskat pois.

    • Ammattiauttaja-

      Mitähän hevosrattaita aloittaja on yrittänyt tankata?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      82
      6345
    2. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      289
      5440
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      98
      4131
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      52
      2890
    5. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      26
      2832
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      120
      2083
    7. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      47
      2030
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      99
      1767
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      72
      1291
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      159
      1151
    Aihe