Sattui hullu juttu. Tankkasin auton. Kun aloin ottaa pistoolia pois bensaluukusta, pistooi ei liikkunut mihinkään, ei ulospäin eikä sisällepäin. Autossa on automaattiluukku bensatankissa. Avattavaa bensatankin korkkia ei ole. Pakko oli matkaa jatkaa. Ei siinä auttanut muu kuin repiä vakivalloin bensapistooli autosta irti. Tuloksena rikkoutunut bensatankin korkkisysteemi. Oletko kuullut vastaavista tapauksista?
bensapistooli jumittui tankkiin
kaikkeavoisattua
4
200
Vastaukset
- ggreg
Kokeile työntää kikkeli sinne reikään ja katso saatko sen pois. Ehkä turvallisempaa aloittaa dildolla jos jää nalkkiin?
- ggreg
unohtui mainita olen vtun gay-homo
- fgfgfghgfhgfhfhgfh
Eihän ollut likaa siellä systeemin ympärillä jonka vuoksi olisi jumittanut. Itsellä ei ole koskaan noin käynyt tuon systeemin kanssa. Tosin pyyhkäisen joskus enimmät roskat pois.
- Ammattiauttaja-
Mitähän hevosrattaita aloittaja on yrittänyt tankata?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.898094Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m906098Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875567Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot685511Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134750Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1232508Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys402380Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e61369Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71354Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa441190