Mulla,

Mä sain laihutetuks 3 kiloa, siihen aikaa meni kolme viikkoa ja 3 päivää. Oon onnellinen! :)
Hyvää Joulua ja onnellista Uutta vuotta!
4545
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hyvää joulua!

Äänestä

Mulla paino heiluu päivässä ton verran... ja hei, ketä kiinnostaa?

Äänestä
  • niitä jotka ei oo noin negatiivisia.
    Päivässä ei voi muutenkaan saada 3 kiloo laihutetuks, se on jo vaarallista.

    Äänestä

mut miepä sainki 6 kiloo pois 2 viikkoon :P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mirkku kirjoitti:

Mä sain laihutetuks 3 kiloa, siihen aikaa meni kolme viikkoa ja 3 päivää. Oon onnellinen! :)
Hyvää Joulua ja onnellista Uutta vuotta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu