olen lähdössä lähiaikoina kaupunkiin, minne kannataa suunnata , kaipaisin meneviä pubeja , baareja joissa on paikallisia kuumia naisia.
Tel aviv baarivinkkejä ?
7
297
Vastaukset
- tel.aviv.bilemesta
Kun menet Tel Aviviin, et yksinkertaisesti voi olla huomaamatta baareja, pubeja, yökerhoja ym. bilepaikkoja! Siellä riekutaan aina aamuun asti, meno on hurjaa! On kuumia naisia homomiehiä, transuja ja vaikka mitä tarjolla.
Hävyttömän hauskaa matkaa!- joo--
Rantabulevardikin on täynnään niitä...
- kovempaa_kamaa
...ja siihen hauskanpitoon alkoholi on turhankin kiltti aine.
- kauppatavaraa
Prostituutio on erittäin iso ammattiala Israelissa, ja suurin osa asiakkaista on äärijuutalaisia. Heillä on tiukimmat lait vaimojen sukupuoliseen puhtauteen, on paljon tilanteita jolloin mies ei saa koskea vaimoonsa uskonnollisten sääntöjen mukaan. Avioliiton seksi on erittäin säänneltyä, miehet käyvät maksetuilla naisilla. Systeemi kaiketi pyhittää prostituution, se on "kosher". Juutalaisuudessa eivät päde UT:n opetukset puolison kunnioittamisesta ja rakastamisesta.
- Pahuudenpesä
Tel Avivin keskuslinja-autoaseman ympäristössä ilotaloja on useita, ja alueella käydään myös huumekauppaa. Väkivalta alueella on yleistä, ja usein uhri on ei-juutalainen ihmiskaupan uhri. Israelin viranomaiset eivät puutu asiaan kovinkaan ponnekkaasti, vaan siirtävät vain ongelmat uuteen paikkaan.
Prostituoiduiksi pakotetut ”naiset” ovat usein niinkin nuoria kuin 12-vuotiaita. Joka kuukausi Israelissa tehdään noin miljoona ”vierailua” prostituoitujen luona, eli 12 miljoonaa seksikauppaa vuodessa. Luku on suuri, kun ottaa huomioon, että Israelin koko väkiluku on noin 7,5 miljoonaa.
Kun aloittaja etsii sitä "kuumaa naista" Tel Avivista, toivon sydämestäni, että hän säälisi näitä seksiorjiksi raahattuja nais/lapsipoloisia.
TLV:stä löytyy seuraa muutenkin, onhan se yksi maailman vapaamielisimmistä kaupungeista.
- Sapattiii
Olikosse niin, että torstai illasta alkaen on kaikkein vauhdikkainta?
- Riekkumarallaa
Kyllä se on perjantaista lauantaihin ihan pahinta. Mutta Tel Aviv ei nuku koskaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä20311846- 298208
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.586256Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1725174- 514938
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai474492Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1164398- 1183880
- 813383
- 511897