Tel aviv baarivinkkejä ?

jarno69

olen lähdössä lähiaikoina kaupunkiin, minne kannataa suunnata , kaipaisin meneviä pubeja , baareja joissa on paikallisia kuumia naisia.

7

243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tel.aviv.bilemesta

      Kun menet Tel Aviviin, et yksinkertaisesti voi olla huomaamatta baareja, pubeja, yökerhoja ym. bilepaikkoja! Siellä riekutaan aina aamuun asti, meno on hurjaa! On kuumia naisia homomiehiä, transuja ja vaikka mitä tarjolla.
      Hävyttömän hauskaa matkaa!

      • joo--

        Rantabulevardikin on täynnään niitä...


    • kovempaa_kamaa

      ...ja siihen hauskanpitoon alkoholi on turhankin kiltti aine.

      • kauppatavaraa

        Prostituutio on erittäin iso ammattiala Israelissa, ja suurin osa asiakkaista on äärijuutalaisia. Heillä on tiukimmat lait vaimojen sukupuoliseen puhtauteen, on paljon tilanteita jolloin mies ei saa koskea vaimoonsa uskonnollisten sääntöjen mukaan. Avioliiton seksi on erittäin säänneltyä, miehet käyvät maksetuilla naisilla. Systeemi kaiketi pyhittää prostituution, se on "kosher". Juutalaisuudessa eivät päde UT:n opetukset puolison kunnioittamisesta ja rakastamisesta.


      • Pahuudenpesä

        Tel Avivin keskuslinja-autoaseman ympäristössä ilotaloja on useita, ja alueella käydään myös huumekauppaa. Väkivalta alueella on yleistä, ja usein uhri on ei-juutalainen ihmiskaupan uhri. Israelin viranomaiset eivät puutu asiaan kovinkaan ponnekkaasti, vaan siirtävät vain ongelmat uuteen paikkaan.
        Prostituoiduiksi pakotetut ”naiset” ovat usein niinkin nuoria kuin 12-vuotiaita. Joka kuukausi Israelissa tehdään noin miljoona ”vierailua” prostituoitujen luona, eli 12 miljoonaa seksikauppaa vuodessa. Luku on suuri, kun ottaa huomioon, että Israelin koko väkiluku on noin 7,5 miljoonaa.

        Kun aloittaja etsii sitä "kuumaa naista" Tel Avivista, toivon sydämestäni, että hän säälisi näitä seksiorjiksi raahattuja nais/lapsipoloisia.
        TLV:stä löytyy seuraa muutenkin, onhan se yksi maailman vapaamielisimmistä kaupungeista.


    • Sapattiii

      Olikosse niin, että torstai illasta alkaen on kaikkein vauhdikkainta?

      • Riekkumarallaa

        Kyllä se on perjantaista lauantaihin ihan pahinta. Mutta Tel Aviv ei nuku koskaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      181
      2305
    2. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      183
      1924
    3. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      170
      1755
    4. Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!

      Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys
      Maailman menoa
      113
      1581
    5. Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."

      The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise
      Tv-sarjat
      29
      1536
    6. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      113
      1325
    7. Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle

      Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su
      Perussuomalaiset
      172
      1145
    8. Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän

      Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c
      Perussuomalaiset
      77
      1083
    9. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      155
      1032
    10. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      59
      1015
    Aihe