Ja jälleen Toyota ja Lexus näytti mistä se "kana kuzee". Voitti arvostetun luotettavuus vertailun USA:ssa ties monesko lie jo vuosien varrella. Toista se esim Klonksvaagenin kompurointi kylkiäisineen vuodesta toiseen ja kun ei muuten pärjätä niin aloitetaan rikollinen huijaaminen. Huolellinen auton valmista(Toyota)pitää vanhoistakin autoista huolen kuten äskettäinen takaisinkutsu oven ikkunanapista. Näitä autoja kyseisellä napilla on myyty 6,5 miljoonaa ja vain yksi kuumeneminen on tullut tietoon. Volsu ei sitten millään edes yritä korjata susiaan, tsi dsg yms raskaan luokan tekovirheitä. Vuodesta toiseen näitä romuja myy.
Tojo menestystä jälleen
TojoOnBest
2<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jokos laadukas Tojo korjaisi D4D-moottorin vikoja ja vvt-i -moottorin vikoja omaan piikkiinsä? Koskahan laadukas Tojo tekisi kyhäelmänsä tehtaalla valmiiksi, ettei vaarallist viat jäisi asiakkaan testattavaksi?
Muka menestystä ja menestystä ja menestystä Tojolla vaan. Tojoteron mukaan. Mutta ikävästi kuitenkin pilkistää takaa takaisinkutsujan pää. Huhuu taas!!!