mITEN PÄÄSEE JUST BUSINESIN LÄPI EKASSA SAARESSA YKS TEHTÄVÄ ??? auta scuubi
AUTTAKAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Scuubi S tänne
Mazalus
6684
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
en valitettavasti tähän hätään muista koko tehtävää mut kyl se menee kunhan yrittää ja voit kattoa sieltä paussi tilasta tehtävä selostuksen sieltä viimeistään selviää
:( :( :( :(
noku se big-smoke ajaa sillä moottori-pyörällä nii sitte sieltä perästä tulee niitä muita prätkiä ja sitte auto/rekka en muista kumpi...nii sitte ne aina räjäyttää mut ja jos yrittää auton korjaus koodii nii se prätkä pamahtaa...tuleeko ny mieleen ??
moottori pyöristä kannattaa ampua ajaja aina ja autoissa kuljettaja tai rengas se rekka räjähtää joka tapauksessa lopussa kun se tippuu sillalta et paras keino on vain ajaa ja ampua niin itse tein muuta neuvoa en osaa antaa
Ensin kannattaa opetella kunnolla ampumaan, muutenhan tuosta tehtävästä ei läpi pääse. Rekkaa ei kannata edes yrittää ampua, kun se ei hajoa ampumalla. Moottoripyörät(niiden kuskit) kannattaa ampua välittömästi, ne on pahimpia. Autoja ei kannata ampua jos ne on liian lähellä, koska jos ne räjähtää, niin siin kuolee itekki. Sit lopussa ku big smoke hyppää prätkäl sen rekan yli, nii muistaa vaan ampua viemärin verkkoaidan rikki.
Thats it!
Kiitti...yritän heti huomenna !! toivottavasti pääsen läpi