Imatra intersport

Hömppäohjelma

Ny kässään vähä enempi miksi siellä on niin kallista, ei tarvii kun telkkuu katella "joku hömppäsarja/ ikuisestinuori) ja entinen omistaja perus Imatralainen kehhuu ku ei tarvii ku tavaraa kerätä kaupas ja kahtoo sit mil kortil makselee...voi voi, ku ei meil oo varaa ees ostaa mitään siint liikkeest tai oikeest muualtkaa mut omistajil enne ja varmaa nykyääkii mennee hyvi ku rahaa ja mammonaa on mil mällätä, varmaanii oon kateellinen, mut telkkaris kehuminen ylitti rajan, en mee ikin siihe kauppaa vaik ois tarjouksiikii ku ne on tuplat silti kalliimpia ku muualla.

5

616

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • opeli

      Minä olen erityisen pettynyt Intersportin alennusmyynteihin. Menepä muutama tunti kaupan avautumisen jälkeen kyselemään tuotteita.--- EI OOTA myyvät. Olivat muka just aamulla loppuneet. En ymmärrä sitä, että mainoksessa ei mainita myynnissä olevan tuotteen kappalemäärää- eikö sitä tuotetta silloin pitäisi saada vaikka jälkikäteen.. Mutta ei saa. Se yksi pyöreänaamainen vaalea myyjä rupeaa jopa räksyttämään asiakkaille. Lopetin asioinnin minäkin.

    • ukko1045

      Sitä saa mitä tilaa... Erittäin töykeä paikka mutta voihan siellä käydä sovittamassa esim. jalkineita ja tilata jostain verkkokaupasta paljon halvemmalla. Jos edes palvelu pelaisi, niin voisi ostaakkin tuolta mutta ei... Eivät ole vielä heränneet, että naapureiden ostomatkailu taitaa olla mennyttä aikaa25

    • Anonyymi

      Ylimielinen Kauppias tuntuu olevan. Palautteeseen ei vastata ja virheitä ei myönnetä. Kesko ei muutenkaan tunnu osaavan kauppiaita valita.

    • Anonyymi

      no ei oo enää kauaa kallista

      • Anonyymi

        No tuskin tulee LPR:ssä kyseseisen liikkeen palveluja käytettyä LPR:ssä kun on valinnan varaa saattaapi Koskimies olla omassa ostoskäytöksessä vahvoilla ja varalla XXL.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?

      Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.
      Maailman menoa
      276
      3971
    2. Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon

      Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-200001188
      Maailman menoa
      105
      3645
    3. Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia

      mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös
      Maailman menoa
      177
      2636
    4. Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa

      Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.
      Maailman menoa
      42
      2397
    5. Ei se halua mitään!!

      Arkailija koko tyyppi!
      Ikävä
      62
      2345
    6. Jätän tähän viesti kaivatullesi

      jos jotain jäänyt sanomatta. 👇
      Ikävä
      154
      1942
    7. Olet kyllä erittäin huono yhdistelemään pisteitä.

      Etkä vain sinä vaan kaikki teilläpäin.
      Ikävä
      34
      1737
    8. Etkö sitten itse

      ole koskaan ylittänyt rajaa?
      Ikävä
      41
      1353
    9. Onko jo liian "vanha" vai mitä mieltä olet? 57-v. saa raakaa tekstiä tv:ssä

      The Summit Suomi tv-ohjelmassa 57-vuotiaan Maritan jaksamista kyseenalaistettiin iän takia. Onko tässä iässä jo liian "v
      50 plus
      31
      1317
    10. Mitä järkeä iskeä

      Varattua ja yrittää saada sitä eroamaan
      Ikävä
      46
      1222
    Aihe