sähköä1122

hello! onko tuola khao lakissa rantabaareja/onko illalla rantahietikolla kynttilä illallisia :)
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On rantabaareja. Rantahietikolla ei ole kynttiläillalista, koska hiekkarannat on luonnonsuojelualuetta. Siellä ei saa olla pöytiä eikä tuoleja, yksi ranta tosin rikkoo tätä sääntöä valiettavasti.
Sen sijaan kynttiläillallisen voi nauttia monessakin hotellissa aivan rannan tuntumassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


99998888 kirjoitti:

hello! onko tuola khao lakissa rantabaareja/onko illalla rantahietikolla kynttilä illallisia :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu