Hammaslääkärit Goassa onko kokemusta

Hammashoito

Heips, reissu Tammikuussa 2016 , 4 viikkoa.Tarkoitus laitattaa implantteja ja paikkauttaa hampaita.Kuulemma hyviä klinikoita ja hyvät lääkärit nykyajan laitteilla.Hinnatkin kuulemma todella edulliset. Jos kokemusta niin kiinostaa ja on kuulemma Goassa suomalainen hammaslääkärikin, onko tietoa.

11

570

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suosittelija2015

      olen käynyt dentail smile hammaslääkärissä useinpana vuotena. tehty kruunu ja paikattu ja norm. tarkistus. hyvää työtä tekivät edullisesti. heidän vieraskirjassa oli suomalaiseten kirjoitusta jotku oli tehnyt implantteja ja oli tyytyväisiä. lähellä bagaa oli muistaakseeni kavlati tai sinne päin hammaslääkäri missä on suomenkielentaitoinen en varma oliko hammaslääkäri. se on kuulemma hyväpaikka myös. aurinkomatkat suositteli tätä paikkaa. dentail smile hammaslääkäri on opiskellut englannissa lääkäriksi kuten useimmat hammaslääkärit intiassa. viimeksi viime vuonna kävin. hammaslääkäri on siellä suomalaiselle halpa.

    • Stigun_kaveri

      Googleta, niin löydät kyllä tietoa.

      • Hammashoito

        Aivan, olen googlettanut ja tietoa saanutkin, osa monta vuotta sitten kirjoittettu, löytyi eräs joka kiinosti mutta en ole löytänyt klinikkaa KHCS_ja hammaslääkäri Sandeep Rajalbandi.
        Oli jopa sähköposti tiedot [email protected] josta lisätietoja, ei toimi.On kuulemma osakas tuossa yrityksessä. Onko kellään lisätietoja.Kiinostaisi todella ja olisi hyvä tutustustua klinikkaan ja hintoihin ennen matkaa ja varata aika.


      • NaikaVaddo

        Tuo klinikka ja muut yrityksen toimet on lopettanut Goassa.


    • NaikaVaddo
    • Hammashoitoa

      Kiitos tuhannesti sinulle NaikaVaddo, mega halipuss:)
      Otan yhteyttä antamaasi osoitteeseen.

    • Hammasproteesit
    • kyseleväinen

      Onko kellään tietoa miksi KHCS on lopettanut?

    • adiadiadi

      Menkää sinne, älkääkä vaan tulko takaisin, teitä on jo liikaa täällä eikä teitä tarvita täällä.

    • hyväthampaat

      https://www.practo.com/north-goa/doctor/dr-kuldeep-d-mello-dentist-1
      hammaslääkäri Dr Kuldeeps D"Mello Dentist hoitanut meidän hampaat jo muutaman vuoden ajan. Baga and Candolim yksi piste samalla puolella kuin holiday street katu candolimesta päin noin 400 m eteenpäin galaguteen . luotettava hyvä asema muitakin lääkäreitä myös siellä on. puhuu hyvää englantia.

    • hyväthampaat

      tässä vielä hammaslääkärin Dr Kuldeeps D"Mello Dentist koulutukset /kokemukset
      Prof ja osastopäällikkö Oikomishoito At Vyas hampaiden College ja sairaala , Jodhpur
      MDS oikomishoidon
      Sertifiointi kursseja :. Smile suunnittelu New York University , johtajana Smile hoito Mumbai vuonna 2003
      b . Hammas implantti kurssi Implant Nobel Biocaren , Ruotsi , vuonna 2007
      C . Lukuisia kursseja ja YKK ohjelmia päivittää taidot hammaslääketieteen alalla ja antaa parasta mahdollista hoitoa potilaille .
      Voit varata ajan tohtori Kuldeep D' Mello päälle Practo.com .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      179
      1732
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      109
      913
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      745
    4. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      105
      705
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      207
      654
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      133
      628
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      51
      575
    8. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      51
      562
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      18
      549
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      546
    Aihe