rakastuin edwardiin!!

Kuka katto eilen saksikäsi Edwardin?
Vai mitä mimmit et se Edward oli ihana!
Mä haluun saman tyylisen miehen itelleni!
Ne kalpeet kasvot ja tuhannen voltin tukka..
Ja sit viel se nahkapuku!!Uuuulalaa!!!
Onks samantyylisii jätkii olemassakaan..ilman niitä saksikäsii!!?Ei vissii...mut se vaa jotenki nappas!
6472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Heh...Etpäs ole ainoa.
JA SE HYMY!
;9 Nam!

Äänestä

Niimpä voi että se Johnny DEpp on SÖPÖ!!!....
Ja vähän oli hyvä se Saksikäsi Edward..

Äänestä
  • mä en kyl muute pidä johny deppist..
    mut EDWARD....mä haluun Edwardin itelleni!!!!
    Semmosii jätkii ku ei täält suomen maast löydä =( kovin helpol..

    Äänestä

joo oli se edward aika söpö:) siis kasvoista mut kädes oli ihan kamalat :)
se ihana musta tukka ja valkonen iho

Äänestä
  • sen miehen veisin taivaisiin!!

    Äänestä

No ei se Johnny Depp
mun mielestä saksikätenä kovin viehättävän näkönen ollu. Komee mies kyllä muuten, täytyy myöntää! Varsinkin elokuvassa Pirates of the Caribbean. Ah!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fall in love... kirjoitti:

Kuka katto eilen saksikäsi Edwardin?
Vai mitä mimmit et se Edward oli ihana!
Mä haluun saman tyylisen miehen itelleni!
Ne kalpeet kasvot ja tuhannen voltin tukka..
Ja sit viel se nahkapuku!!Uuuulalaa!!!
Onks samantyylisii jätkii olemassakaan..ilman niitä saksikäsii!!?Ei vissii...mut se vaa jotenki nappas!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu