muistatkos

yritän muistella pysäkin lyytin sukunimeä.ei tule mieleen.ennen oli netissä hänestä elämäntarinaa.on kaiketi poistettu,kun en löydä.
9155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kiipeä puuhun!

Äänestä
  • oot vauva

    Äänestä

Astu omaan perseeseen apina

Äänestä
  • vauva jälleen äänessä

    Äänestä

Löylykauha perseeseen juntti

Äänestä
  • ota vauva tuti suukkuu.....

    Äänestä

Lestadiolainen jättiputki täällä kiusaamassa kevyempiä kavereitaan:( taidat elää kekkosen kanssa:(

Äänestä

Suosittelen metsäkävelyä sekä lentonysväämistä:)

Äänestä

Kekkonen on kuallu ja kuopattu kylläpä olet tyhmin tapaus Laukaassa niitä riittää

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


joskuskylässä kirjoitti:

yritän muistella pysäkin lyytin sukunimeä.ei tule mieleen.ennen oli netissä hänestä elämäntarinaa.on kaiketi poistettu,kun en löydä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu